آموزش تئوری موسیقی | آپدیت شده در 1403/1/22

در این دوره آموزش تئوری موسیقی سعی کردیم، تمام مطالب کاربردی و مهم تئوری موسیقی را به تفکیک هر سبک موسیقی به ساده‌ترین و متنوع‌ترین شکل در قالب درس‌ها و مثال‌هایی جذاب به شما آموزش بدهیم. در آخر این دوره آموزشی شما به تسلط خوبی نسبت به سبکی که دارید خواهید رسید و می‌توانید در آینده از آن استفاده کنید.

تئوری موسیقی چیست؟

تئوری موسیقی پایه عناصری را که هارمونی، ملودی و ریتم را تشکیل می‌دهند، تعریف می‌کند. عناصر ترکیبی مانند فرم آهنگ(song form)، تمپو(tempo)، نت‌ها(notes)، آکوردها(chords)، سیگنچرهای کلیدی(key signatures)، فواصل(intervals)، مقیاس‌ها (scales)و موارد دیگر را شناسایی می‌کند. همچنین کیفیت‌های موسیقی مانند زیر و بم(pitch)، لحن(tone)، تن صدا(timbre)، بافت(texture)، پویایی(dynamics) و غیره را تشخیص می‌دهد.

صدور گواهی‌نامه‌ی رسمی از سوی دانشگاه شریف با توجه به پروسه‌های اداری، دورکاری پرسنل دانشگاه و زمانبر بودن فرآیند امضا توسط اساتید دانشگاه حداقل 4 ماه زمان خواهد برد.به محض صدور گواهی‌نامه از سوی دانشگاه،برای شما ارسال خواهد شد.

گواهی نامه ها توسط دانشگاه مربوطه و با امضای رئیس دانشگاه یا مسئول مربوطه که حق امضای گواهی نامه ها را دارد صادر می شود و گواهی نامه معتبر دانشگاه است که به اسم هر فرد صادر می شود.

پیمایش به بالا